Zatoka milczenia

Zatoka milczenia - Emma Viskic | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emma Viskic
WYMIAR
3,49 MB
NAZWA PLIKU
Zatoka milczenia.pdf
ISBN
2591662062900

OPIS

Caleb Zelic, głuchy od najmłodszych lat, zawsze żył na uboczu, obserwując i odbierając od ludzi istotne sygnały ukryte w ich uśmiechu, kaszlu, pocałunku.Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel z czasów dzieciństwa, z którym współpracuje, wyrzuty sumienia i chęć udowodnienia swojej niewinności sprawiają, że na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zabójcy. Nie może jednak działać sam. Pomaga mu Frankie, była policjantka, z którą się przyjaźni i prowadzi wspólną firmę.Caleb ma tylko jeden trop: słowo „Scott” przekazane przez ofiarę morderstwa w ostatnim esemesie. Kim jest tajemniczy Scott? Jak to się dzieje, że jest zawsze krok przed nimi?W trakcie śledztwa Caleb odkrywa niewygodne prawdy o swoim zamordowanym przyjacielu – i o sobie samym."Pierwszorzędny i wartki thriller dla czytelników o silnych nerwach... bezustannie zaskakuje."The Age"Charakterystyka postaci, dialogi i intryga dorównują osiągnięciom mistrzów literatury kryminalnej."Sydney Morning Herald"Viskic doskonale łączy opis kształtowania charakteru z brutalnością i suspensem."Booklover Book Reviews

Znajdziemy tu: mroczne sekrety, niedopowiedzenia, morderstwa i tajemnicze zniknięcia. Wydawałoby się więc, że będzie intrygującym i trzymającym w napięciu kryminałem a okazała się jedynie zbyt ... Caleb Zelic, głuchy od najmłodszych lat, zawsze żył na uboczu, obserwując i odbierając od ludzi istotne sygnały ukryte w ich uśmiechu, kaszlu, pocałunku.

prasowe Ale jego fenomen polega na tym, że w gruncie rzeczy miejsce akcji nie ma żadnego znaczenia. Bo dobro ... Zatoka milczenia-16 % Pobierz fragment (mobi) Pobierz fragment (epub) PROMOCJA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI