Strzeżcie się, smoki!

Strzeżcie się, smoki! - Rafael Rosado | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafael Rosado
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Strzeżcie się, smoki!.pdf
ISBN
3341270607961

OPIS

Claudette powraca – i pakuje się w jeszcze większe kłopoty!Mont Petit Pierre atakuje horda gargulców złego czarownika Grombacha. Claudette wraz z bratem i przyjaciółką (w ślad za którą podąża siedmiu zakochanych książąt) musi jak najszybciej uratować swojego ojca, zabić smoka i odzyskać miecz, który ochroni jej rodzinne miasteczko.Claudette jest zabawna, nieustraszona i gotowa stawić czoło smokom.Ale czy smoki są gotowe stawić jej czoło?

Wydawnictwo: Jaguar Data wydania: 2019-06-12 Kategoria: Dla dzieci Kategoria wiekowa: 9-12 lat ISBN: 9788376867960 Liczba stron: 160 Tytuł oryginału: Dragons Beware! ... Strzeżcie się, smoki! (Jorge Aguirre). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pyskata i porywcza Claudette powraca i znów mierzy się z wielkim zagrożeniem, robiąc to w typowym dla siebie, jakże uroczym stylu.

Claudette wraz z bratem i przyjaciółką (w ślad za którą podąża siedmiu zakochanych książąt) musi jak najszybciej uratować ... „Strzeżcie się, olbrzymy!" i „Strzeżcie się, smoki!" to dwie pierwsze odsłony, za które odpowiadają scenarzysta Jorge Aguirre oraz rysownik Rafael Rosado. Obydwaj mają doświadczenie w pracy nad produkcjami dla młodszych czytelników, więc po tych komiksach również można było spodziewać się dużo dobrego. KomiksStrzeżcie się, smoki!autorstwaAguirre Jorge, Rosado Rafael ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Strzeżcie się, smoki! - Aguirre Jorge, Rosado Rafael (Komiks) - Księgarnia PWN Kup teraz na Allegro.pl za 20,83 zł - Strzeżcie się, smoki! z miasta Wrocław.

POWIĄZANE KSIĄŻKI