Skąd się wziąłem w brzuszku, tato?

Skąd się wziąłem w brzuszku, tato? - Luiza Borkowska-Ziółkowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Luiza Borkowska-Ziółkowska
WYMIAR
9,89 MB
NAZWA PLIKU
Skąd się wziąłem w brzuszku, tato?.pdf
ISBN
1364102239602

OPIS

Nie z kapusty są dzidziusie,tylko z brzuszka od mamusi!A ja chciałbym wiedzieć za to,skąd się wziąłem w brzuszku, tato!?Nadchodzi czas w życiu małego człowieka, kiedy po raz pierwszy zadaje pytanie: „Skąd się wziąłem?” Przychodzi taki moment w życiu rodzica, w którym staje przed nie lada wyzwaniem – jak w delikatny i nieodbiegający od prawdy sposób wytłumaczyć kilkulatkowi jego pojawienie się w mamusinym brzuszku… Luiza Borkowska-Ziółkowska, z lekkością i humorem – w przystępnej dla małego i dużego Czytelnika formie – oswaja kwestię poczęcia, znakomicie oddając skrępowanie i zakłopotanie rodziców, nieustępliwą dziecięcą ciekawość, a także towarzyszące temu niebłahemu problemowi emocje. Znana z książki Proszę, przepraszam, dziękuję. Małe wielkie słowa, mądra i doświadczona przez życie babcia Adelajda, opowiada historię, która w ciepły i rzeczowy sposób wyjaśnia, skąd się biorą dzieci oraz to, że są one NAJWIĘKSZYM SKARBEM tego świata! Wierszowane opowiadanie zawiera tzw. myślową furtkę (merytoryczną bazę), dzięki której rodzice – w miarę rozwoju intelektualnego i emocjonalnego swych pociech – będą mogli rozwijać o stosowne szczegóły poruszane w książce zagadnienia.

realizacja w 24 godziny. Nadchodzi czas w życiu Małego Człowieka, kiedy po raz pierwszy zadaje pytanie: Skąd się wziąłem? Przychodzi taki moment w życiu Rodzica, w którym staje przed nie lada wyzwaniem jak w delikatny i nieodbiegający od prawdy ... Informacje o Skąd się wziąłem w brzuszku, tato? - 8722199644 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-01-23 - cena 14,31 zł Nie z kapusty są dzidziusie, tylko z brzuszka od mamusi! A ja chciałbym wiedzieć za to, skąd się wziąłem w brzuszku, tato!? Nadchodzi czas w życiu Małego Człowieka, kiedy po raz pierwszy zadaje pytanie: „Skąd się wziąłem?" Przychodzi taki moment w życiu Rodzica, w którym staje przed nie lada wyzwaniem - jak w delikatny i nieodbiegający od prawdy sposób wytłumaczyć ... Książka „Skąd się wziąłem w brzuszku, tato?" - oprawa twarda - Wydawnictwo Petrus.

Informacja o produkcie. Nr katalogowy: MR08199244.

POWIĄZANE KSIĄŻKI