Save us

Save us - Mona Kasten | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mona Kasten
WYMIAR
4,57 MB
NAZWA PLIKU
Save us.pdf
ISBN
9556306134038

OPIS

Czy mogą ocalić siebie? A może zniszczą się nawzajem?Ruby jest w szoku: została zawieszona przez Maxton Hall College. A co najgorsze, wszystko wskazuje na to, że odpowiedzialny za to jest nikt inny, tylko James. Ruby nie może w to uwierzyć - nie po tym, przez co przeszli razem.Oboje muszą się zastanowić, czy światy, w których żyją, nie są dla siebie zbyt odległe...

A to tylko po to, by na sam już koniec rzucić bombą i nie wiadomo ... Naprawdę ciężko jest mi uwierzyć, że w tak szybkim tempie przeczytałam kolejną książkę autorstwa Mony Kasten z cyklu Maxton Hall pod tytułem „Save us". Po raz trzeci i ostatni miałam okazję zapoznaniem się z dalszymi losami Ruby i Jamesa.

According to the current pandemic (COVID - 19) situation, Our Engineering team introduces the "Automatic Sterilization Unit" to protect our community and also to help our health care system. This unit is a total and highly efficient solution to protect from bacterial substances and viruses. Save me na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI