Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji

Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji - Wojciech Filaber | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Filaber
WYMIAR
12,64 MB
NAZWA PLIKU
Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji.pdf
ISBN
3145921961588

OPIS

Na przestrzeni wieków, na każdym kontynencie na Ziemi istniały osoby, które poszukiwały prawdy i były w stanie poświęcić niemal całe życie na odnalezienie prawdy i sensu życia poza otaczającym nas systemem. Osoby te zdawały sobie sprawę, że istnieje coś więcej niż to, co można dostrzec gołym okiem. Ta umiejętność wewnętrznej obserwacji umożliwiła im przebudzenie się z iluzji otaczającego ich świata.Ta książka jest wspaniałą pozycją dla osób szukających dogłębnej wiedzy dotyczącej korzyści, jakie medytacja oferuje i dla tych, których zwyczajnie interesuje medytacja.

Wydawca: Psychoskok. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

Osoby te zdawały sobie sprawę, że istnieje coś więcej niż to ... Osoby te zdawały sobie sprawę, że istnieje coś w Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji - Wojciech Filaber - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji Weekend z książką Książka stanowi cudowny przedmiot, dzięki któremu świat poczęty w umyśle pisarza przenika do umysłu czytelnika... Książka Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji autorstwa Wojciech Filaber ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI