Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji

Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji - Wojciech Filaber | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Filaber
WYMIAR
12,5 MB
NAZWA PLIKU
Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji.pdf
ISBN
1857175730131

OPIS

Na przestrzeni wieków, na każdym kontynencie na Ziemi istniały osoby, które poszukiwały prawdy i były w stanie poświęcić niemal całe życie na odnalezienie prawdy i sensu życia poza otaczającym nas systemem. Osoby te zdawały sobie sprawę, że istnieje coś więcej niż to, co można dostrzec gołym okiem. Ta umiejętność wewnętrznej obserwacji umożliwiła im przebudzenie się z iluzji otaczającego ich świata.Ta książka jest wspaniałą pozycją dla osób szukających dogłębnej wiedzy dotyczącej korzyści, jakie medytacja oferuje i dla tych, których zwyczajnie interesuje medytacja.

Sprawdź też inne ebooki. Kupuj leganie, nie chomikuj. Pobierz fragment: PDF EPUB MOBI.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. W jaki sposób odnaleźć prawdę dotyczącą prawdziwej natury własnej egzystencji? Jak zauważyć to, czego nie można dostrzec gołym okiem? W jaki sposób ... Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji. | Filaber Wojciech | Psychoskok.

POWIĄZANE KSIĄŻKI