O tyranii

O tyranii - Timothy Snyder | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Timothy Snyder
WYMIAR
8,25 MB
NAZWA PLIKU
O tyranii.pdf
ISBN
4877260302250

OPIS

Porywający esej wybitnego znawcy historii Europy Środkowej i Wschodniej napisany po zwycięstwie wyborczym Donalda Trumpa. Timothy Snyder analizując zwycięski pochód populizmu w USA i wielu krajach Starego Kontynentu odwołuje się do tragicznych doświadczeń Europejczyków w XX wieku – stuleciu naznaczonym krwawym panowaniem nacjonalizmu, faszyzmu i komunizmu.

Koszty wysyłki >> Zamówienia: 0 - 69,99 PLN Z książką "O tyranii. Dwadzieścia lekcji z dwudziestego wieku" Timothy'ego Snydera mam problem.

Czy UpolujEbooka.pl jest pomocny? - zobacz 4 proste sposoby jak możesz nam pomóc to nic nie kosztuje, a dla nas dużo znaczy. O tyranii Timothy Snyder o lekcjach z przeszłośc­i, które trzeba odrobić już dziś 2017-06-25 - Do polskiego Czytelnika Niniejszy tekst został napisany w grudniu 2016 roku i skierowany do obywateli Stanów Zjednoczon­ych. Timothy Snyder - O tyranii. Dwadzieścia lekcji z dwudziestego wieku Timothy Snyder, wielce interesujący amerykański historyk, podzielił się z czytelnikami książką, która jest zbiorem zasad i wskazań, aby postępować uczciwie wobec własnej inteligencji i przyzwoicie wobec świata. Leo Strauss - „O tyranii" - recenzja i ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI