Moja cytrynowa Sycylia

Moja cytrynowa Sycylia - Jo Thomas | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jo Thomas
WYMIAR
8,46 MB
NAZWA PLIKU
Moja cytrynowa Sycylia.pdf
ISBN
3788214010379

OPIS

„Piszę romantyczne powieści o jedzeniu, miłości, rodzinie i radości. Wierzę, że każda historia powinna mieć happy end. O moich książkach ktoś powiedział, że są jak cudowne mocne przytulenie. Więc jeśli szukasz czegoś „sunny and funny”, to witaj w moim świecie”.JO THOMASCzy sycylijski gaj cytrynowy to dobre miejsce, żeby zacząć wszystko od nowa?Nowy początek na Sycylii, w pięknym miasteczku na wzgórzach razem z najlepszym przyjacielem Lenniem - czy tego właśnie trzeba Zeldzie?W końcu przy kim lepiej się ustatkować niż przy mężczyźnie, który zna cię jak nikt inny?Jednak słoneczne niebo, połyskujące morze i cytrynowy gaj nie są w stanie rozproszyć cienia wiszącego nad Citta d'Oro. Marzenia o rozpoczęciu nowego życia coraz bardziej się oddalają, kiedy niespodziewanie na horyzoncie pojawiają się nowe możliwości.Czy lato na Sycylii nauczy Zeldę ufać intuicji i słuchać głosu serca?JO THOMAS była reporterką i producentką radia BBC. Od 2013 roku pisze bestsellerowe nagradzane powieści. Lato w cytrusowym gaju to gotowy scenariusz na film - „skrzyżowanie Dziennika Bridget Jones z Moim wielkim greckim weselem” (JULIA WOLIN).„Optymistyczne i podnoszące na duchu. Eskapizm idealny!” - „Marie Claire”

O moich książkach ktoś powiedział, że są jak mocne przytulenie. Więc jeśli szukasz czegoś „sunny and ... Moja cytrynowa Sycylia Jo Thomas „Piszę romantyczne powieści o jedzeniu, miłości, rodzinie i radości.

Przeczytaj recenzję Moja cytrynowa Sycylia. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Moja cytrynowa Sycylia Książka już od 8,95 zł - od 8,95 zł, porównanie cen w 32 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI