Hej, psie!

Hej, psie! - Kes Gray | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kes Gray
WYMIAR
4,71 MB
NAZWA PLIKU
Hej, psie!.pdf
ISBN
2611184677363

OPIS

Seria książeczek, które sprawią, że dzieci będą pękać ze śmiechu. Rymowane prześmieszne opowiastki o zwierzętach, które odkrywają, że każde z nich ma specjalne miejsce do siedzenia. Wspaniałym uzupełnieniem zabawnych tekstów są ilustracje światowej sławy ilustratora Jima Fielda. Wystarczy tylko… usiąść i czytać!

Wystarczy tylko… usiąść i czytać! Hej, psie! Kes i Claire Gray, Jim Field, Wydawnictwo Wilga, 2019 Dane produktu: Seria książeczek, które sprawią, że dzieci będą pękać ze śmiechu. Rymowane prześmieszne opowiastki o zwierzętach, które odkrywają, że każde z nich ma specjalne miejsce do siedzenia. Książka Hej, psie! Jim Field Kes Gray.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kup teraz na Allegro.pl za 22,99 zł - HEJ PSIE z miasta Warszawa. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI