Borelioza i koinfekcje

Borelioza i koinfekcje Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
Borelioza i koinfekcje.pdf
ISBN
7000944330957

OPIS

CHORUJESZ, ALE NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ PRZYCZYNY SWOICH DOLEGLIWOŚCI?Czy cierpisz z powodu zespołu pozornie niepowiązanych ze sobą objawów, których przyczyny lekarze nie potrafią znaleźć? A może postawiono ci diagnozę, ale wdrożona terapia nie przynosi oczekiwanych rezultatów?Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że chorujesz na boreliozę. Znana jako „doskonały naśladowca”, choroba z Lyme oraz jej koinfekcje mogą powodować objawy, które często są błędnie diagnozowane jako zespół przewlekłego zmęczenia, fibromialgia, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, stwardnienie rozsiane czy nawet depresja, stany lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne albo psychozy.Renomowany internista i uznawany na całym świecie ekspert w dziedzinie leczenia boreliozy dr Richard I.Horowitz w swojej przełomowej publikacji: Why Can’t I Get Better? Solving the Mystery of Lyme & Chronic Disease opisał rewolucyjny plan leczenia tej i innych chorób przewlekłych. Teraz w swojej kolejnej książce zawarł wyniki najnowszych badań, kluczowych dla wybrania skutecznej terapii, oraz zaproponował zastosowanie Szesnastopunktowej różnicowej mapy diagnostycznej MSIDS, aby ułatwić rozpoznanie choroby.Książkę dr. Horowitza powinien przeczytać każdy, kto zmaga się z przewlekłymi dolegliwościami.Pokazuje ona, jak szukać źródła problemu, a nie jedynie leczyć objawy choroby.

Rzadkością jest aby u osób ugryzionych przez zainfekowanego kleszcza rozwinęła się sama borelioza. Mycoplazma.

andrographis. Borelioza i koinfekcje. Co to jest Borelioza? Jak dochodzi do zakażenia Boreliozą? Jakie są objawy Boreliozy? Co to są koinfekcje przy Boreliozie? Co to jest BORELIOZA? Borelioza (choroba z Lyme), najbardziej znana choroba odkleszczowa jest wieloukładową chorobą zakaźną, wywoływaną przez bakterie należące do krętków Borrelii. Test borelioza i koinfekcje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI