Złota dziewczyna. Cykl Tajemnice. Tom 1

Złota dziewczyna. Cykl Tajemnice. Tom 1 - Sophie Davis | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sophie Davis
WYMIAR
9,24 MB
NAZWA PLIKU
Złota dziewczyna. Cykl Tajemnice. Tom 1.pdf
ISBN
1391074353394

OPIS

Najjaśniejsze uśmiechy skrywają najmroczniejsze tajemniceLark Kingsley ma idealną rodzinę, idealną przyszłość, idealne życie. Spadkobierczyni jubilerskiej fortuny, królowa Manhattanu. Jednak nagle wydarza się coś złego. Lark znika bez śladu.Raven Ferragamo rozpoczyna nowe życie. Bierze roczny urlop po szkole średniej i przeprowadza się do Waszyngtonu. Zerwanie z przeszłością sprawia, że Raven czuje się lepiej, niż się spodziewała. Po raz pierwszy naprawdę czuje, że wszystko jest możliwe.Gdy poszukiwania dziedziczki fortuny przybierają na sile, w ręce Raven wpada pamiętnik Lark. Dziewczyna zostaje wciągnięta w mroczne tajemnice, znajduje rozpaczliwe prośby o pomoc. Nagle znajduje się w labiryncie pełnym tajemnic.Obie dziewczyny pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego. Okazuje się, że łączy je więcej, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić.Co stało się z Lark? Dlaczego prowadziła ukryte życie? Czy Raven znajdzie odpowiedzi, zanim również stanie się ofiarą?

Jest to bardzo popularne stwierdzenie, które jest i chwalone, i zarazem bardzo krytykowane. Bądźmy szczerzy - bez pieniędzy czeka nas ... Recenzja książki Złota dziewczyna "Złota dziewczyna" Sophie Davis.

Jednak nagle wydarza się coś złego. Lark znika bez śladu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI