Za głosem serca

Za głosem serca - Joanne Macgregor | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanne Macgregor
WYMIAR
6,46 MB
NAZWA PLIKU
Za głosem serca.pdf
ISBN
7455456475217

OPIS

Nowoczesny romans zainspirowany Małą Syrenką, jedną z najpiękniejszych literackich historii miłosnych!Jak wiele możesz poświęcić dla miłości? Czy jest warta tego, aby odebrać głos swojemu własnemu „ja”?Chce uwolnić się od przeszłości. Chce znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co jednak, gdy czarujący świat filmowy zamiast krainą marzeń okazuje się pułapką?Kiedy osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje życie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi, dostaje pracę jako jego osobista asystentka i z dnia na dzień znajduje się w środku ekscytującego świata filmu. Spełnia się sen Romy – między nią a Loganem zaczyna więcej niż iskrzyć. Wtedy jednak Romy odkrywa, że plan filmowy to świat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Traci pewność, komu naprawdę może zaufać. Kiedy odkrywa mroczną tajemnicę Logana musi dokonać wyboru między miłością a zemstą.Zanurz się już dziś w tej niesamowitej historii, idealnej dla fanów Kasie West, Jenny Han, Stephanie Perkins, Abbi Glines, Morgan Matson i Julie Buxbaum.__O autorceJoanne Macgregor – znana w Stanach pisarka książek dla młodzieży, którą fanki pokochały za zabawny styl i poruszanie tematów, które inni pomijali. "Jej Wysokość P." stała się wielkim hitem, który przyciągnął do siebie wiele pokoleń czytelników. Autorka kreuje bohaterów, których można łatwo pokochać i utożsamiać się z nimi, nawet jeżeli nie ma się 180 cm wzrostu! Ta książka to polski debiut pisarki, którą pokochano w Stanach!

Dopiero kiedy wrócił do domu i dobrze zajrzał w kalendarz uświadomił sobie, że termin spotkania wypada dokładnie w dniu ... iść za głosem serca iść za głosem serca Podobne teksty: 85% "Serce ma swoje racje, których rozum nie ma" udowodnij, że dewiza Pascala, była bliska wielu bohaterom literackim. „Za głosem serca" pokazuje nam również, że to, co widzimy w mediach, co napisane jest internecie, nie zawsze ma cokolwiek wspólnego z prawdą i często to, co czytamy, jest wyssane z palca, a czasem jedynie na potrzeby reklamy. Nie mam zielonego pojęcia ile to ma wspólnego z prawdą, bo naprawdę się na tym nie znam, ale jak dla ... Preorder: http://preorder.pl/epis-dym-knfEPIS DYM KNF na fb: https://facebook.com/episdymknfEPIS DYM KNF na ig: https://instagram.com/epis_dym_knfNizioł na f... Za głosem serca (2015) Lead with Your Heart - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl.

Nie mam zielonego pojęcia ile to ma wspólnego z prawdą, bo naprawdę się na tym nie znam, ale jak dla ... Preorder: http://preorder.pl/epis-dym-knfEPIS DYM KNF na fb: https://facebook.com/episdymknfEPIS DYM KNF na ig: https://instagram.com/epis_dym_knfNizioł na f... Za głosem serca (2015) Lead with Your Heart - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Za głosem serca odc 166.

POWIĄZANE KSIĄŻKI