Wyspa. Trylogia Hulda. Tom 2

Wyspa. Trylogia Hulda. Tom 2 - Ragnar Jónasson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ragnar Jónasson
WYMIAR
9,40 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa. Trylogia Hulda. Tom 2.pdf
ISBN
5150968069800

OPIS

„Żaden kraj w skandynawskich kryminałach noir nie jest tak zimny, prosty i posępny jak Islandia. A żaden autor nie oddaje tego tak sugestywnie i przerażająco jak Jónasson. A Hulda to jedna z najtragiczniejszych bohaterek kryminałów”.„The Times”W serii HULDA Jónasson zaskakuje postacią bohaterki i jak zwykle zachwyca poetyckim, mrocznym nastrojem. Unikatowa konstrukcja, tworzy niesamowity suspens:W każdym tomie bohaterka jest o 10 lat młodsza!Tom 1 Ciemność został wyróżniony najwyższymi nagrodami: w Wielkiej Brytanii nominacja do Petrona Award 2019 dla Najlepszego Skandynawskiego Kryminału, a w Islandii, nominacja do Kryminału Roku oraz Nagroda Księgarzy dla Najlepszej Powieści Roku.Ellioaey - piękna, surowa i niedostępna wyspa u poszarpanych fiordami najbardziej odległych i odludnych wybrzeży Islandii.Czworo przyjaciół przybywa tu, by uczcić pamięć dziewczyny, która dziesięć lat temu przyjechała tu na romantyczne wakacje i nie wróciła.Teraz jedno z nich też nie wróci..Śledztwo prowadzi komisarz Hulda Hermannsdóttir. Czuje, że coś łączy obie zbrodnie. Szukając prawdy, będzie musiała zanurzyć się w najgłębszym mroku spowijającym to miejsce oraz sumienia ludzi związanych nicią kłamstw, szantażu, manipulacji. I zmierzyć się z ciemnością jej własnej duszy...„Hulda to rewelacyjna nowa postać w literackim gronie najlepszych kobiet detektywów”. „The Times”

Kupił ją co ósmy mieszkaniec tego kraju. tom 2: Złota wyspa.

Wchodzi w skład trylogii, na którą składają się także: Dzieci kapitana Granta oraz 20 000 mil podmorskiej... - ISBN: 978-83-8154-321-7 Trylogia Hulda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI