Trinkets

Trinkets - Kirsten Smith | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kirsten Smith
WYMIAR
10,86 MB
NAZWA PLIKU
Trinkets.pdf
ISBN
5846035927906

OPIS

Spotkania grupy anonimowych kleptomanów to nie miejsce dla porządnych nastolatek. A jednak tam właśnie trafiają dwie dziewczyny, którym niczego w życiu nie powinno brakować. Tabitha Foster ma wszystko, czego można pragnąć: pieniędzy jak lodu, tłum przyjaciół, popularność, najprzystojniejszego chłopaka w szkole... Brakuje jej tylko dreszczyka emocji. Tego samego, od którego jest uzależniona Elodie Shaw, cicha i nierzucająca się w oczy dziewczyna. Za to obecność Moe w takim miejscu nie powinna dziwić - wszyscy wiedzą, że to zadymiara, trzymająca się z najgorszymi szkolnymi szumowinami.Tabitha, Elodie i Moe: królowa szkoły, dziewczyna-cień i twardzielka - takiego trio nikt nie potrafiłby sobie wyobrazić razem. A jednak rzucone przez Tabithę wyzwanie sprawia, że zaczyna je łączyć dziwna nić porozumienia. Od porównywania skradzionych fantów tylko krok do rozmów o wszystkim... Czy także o powodach, dla których zaczęły szukać tego rodzaju mocnych wrażeń?

1. Twarze w lustrze Trinkets - amerykański internetowy serial (dramat młodzieżowy), który jest luźną adaptacją powieści o tym samym tytule autorstwa Kirsten "Kiwi" Smith.Wszystkie 10 odcinków pierwszego sezonu zostało udostępnionych 14 czerwca 2019 roku na platformie Netflix.Natomiast drugi finałowy sezon miał premierę 25 sierpnia 2020 roku Trinkets: Season 1 (Trailer) Season 1 Recap: Trinkets.

3 chłopców i 6 dziewczynek we wszystkich kolorach. trinket definition: 1. a small decorative object, or a piece of jewellery that is cheap or of low quality: 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI