Shuttergirl

Shuttergirl - CD Reiss | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
CD Reiss
WYMIAR
9,39 MB
NAZWA PLIKU
Shuttergirl.pdf
ISBN
2782013555816

OPIS

Gorący romans bestsellerowej CD Reiss!Nigdy jej nie zapomniałem. Ani przez minutę. Widzę ją czasami, ale nigdy z nią nie rozmawiam. Przepaść między nami jest zbyt duża. Aż do teraz.Gdy odszedł, moje życie się rozpadło. Teraz nic dla mnie nie znaczy. Teraz jesteśmy królem i królową po przeciwnych stronach Los Angeles. Nie zamieniamy ze sobą nawet słowa. Aż do teraz.__"Zakazane, ale słodkie. Dzięki SHUTTEGIRL uwierzysz, że miłość ma moc przełamywania wszelkich barier. CD Reiss pokazuje nam się od bardziej delikatnej strony, ale zachowuje swój piekielnie seksowny charakter".– Claire Conteras, autorka "Nie ma światła w ciemności"

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

Przeczytaj recenzję Shuttergirl. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Shuttergirl to dobrze skonstruowana powieść erotyczna, która nie jest płytka, dotyka bowiem niezwykle ważnych problemów społecznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI