Sekrety letniego ogrodu

Sekrety letniego ogrodu - Hannah Richell | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hannah Richell
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety letniego ogrodu.pdf
ISBN
9208881717357

OPIS

Opowieść o zakazanej miłości i rodzinnych tajemnicach bestsellerowej autorki "Domu na szczycie klifu"Pełna sekretów posiadłość, która skrywa mroczne rodzinne tajemnice.Dwie historie, które dzieli sześćdziesiąt lat.Dwie kobiety, których losy są splecione na zawsze.Imponującą rezydencję Lillian i Charlesa wypełniają bezcenne dzieła sztuki. Jednak dwudziestosześcioletnia kobieta czuje się tylko ozdobą kolekcji męża. Pojawienie się w ich posiadłości charyzmatycznego artysty sprawia, że świat Lillian wywraca się do góry nogami.Jedyne, czego pragnie Maggie Oberon po zerwanych zaręczynach, to ucieczka na drugi koniec świata. Wiadomość o chorobie ukochanej babci Lillian każe jej jednak przyjechać do Cloudesley. Niegdyś budząca zachwyt, dziś popadająca w ruinę posiadłość budzi przerażenie Maggie. Próbując ratować rodzinny majątek, odkrywa sekrety, które na zawsze mogą odmienić jej życie.

Imponującą rezydencję Lillian i Charlesa wypełniają bezcenne dzieła sztuki. 02 marca 2021, wtorek: ilość produktów w dziale książki: 130 469, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: Sekrety letniego ogrodu, autor: Richell Hannah, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 6 lutego 2021, książka w ofercie od: 5 grudnia 2020 Opis: Sekrety letniego ogrodu - Richell Hannah. Opowieść o zakazanej miłości i rodzinnych tajemnicach bestsellerowej autorki "Domu na szczycie klifu" Pełna sekretów posiadłość, która skrywa mroczne rodzinne tajemnice.

Pozwalają spojrzeć na człowieka z innej perspektywy, nie powierzchownie, a tak dogłębnie, że czasem nawet błędy stają się usprawiedliwione. Bo każdy z bohaterów jest inny i tak samo w prawdziwym życiu - nigdy nie wiemy, przez co musiała przejść dana osoba ... Opowieść o zakazanej miłości i rodzinnych tajemnicach bestsellerowej autorki "Domu na szczycie klifu"Pełna sekretów posiadłość, która skrywa mroczne r... Sekrety letniego ogrodu Wielkie Litery | Richell Hannah | Kobiece Wielkie Litery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI