Nowa Ewa. Początek

Nowa Ewa. Początek - Tom Fletcher | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tom Fletcher
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Nowa Ewa. Początek.pdf
ISBN
4697737795890

OPIS

Elektryzująca historia miłosna, która rozgrywa się w przyszłości. Pierwszy tom trylogii autorstwa bestsellerowego pisarza Toma Fletchera i Giovanny FletcherEwa jest taka, jak każda inna nastolatka... Tyle że na jej barkach spoczywa los całego świata.Jest pierwszą dziewczyną, jaka się urodziła od pięćdziesięciu lat.Jest odpowiedzią na ich modlitwy.Jest ich ostatnią nadzieją.Co oznacza, że ma do odegrania tylko jedną rolę...Gdy kończy szesnaście lat, musi się zmierzyć ze swoim przeznaczeniem i dokonać wyboru. Wybierze mężczyznę, jednego z trzech starannie wyselekcjonowanych kandydatów.Zawsze akceptowała swój los. Dopóki nie spotkała Brama. Teraz chce przejąć kontrolę nad swoim życiem.Od Ewy zależy przyszłość planety. Czy dokona właściwego wyboru?Rozgrywająca się w przyszłości, w której przez pięćdziesiąt lat nie rodzą się dziewczynki... Tak zaczyna się tak powieść, która zapowiada się na jedną z najważniejszych książek tego roku. Nie można jej przegapić!„Heat”Ewa dzierży w dłoniach los rasy ludzkiej.... Ta poruszająca dystopia jest w gruncie rzeczy historią miłosną, a sugestywne opisy postaci sprawiają, że od pierwszej strony trzymamy kciuki za parę głównych bohaterów.Powieść w stylu Igrzysk śmierci... Fascynująca lektura!„The Mail on Sunday”

Pewnego razu pojawia się jednak nadzieja na odbudowanie ludzkości, są to narodziny Ewy - pierwszej od dawna kobiety. Jej matka zginęła przy porodzie, a ojca uznaje się za chorego psychicznie, dlatego już od urodzenia ... Podsumowując, „Nowa Ewa.

- Ceny już od 24,64 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 7 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl "Nowa Ewa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI