Głowa do góry, Sunny

Głowa do góry, Sunny - J. L. Holm | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
J. L. Holm
WYMIAR
12,91 MB
NAZWA PLIKU
Głowa do góry, Sunny.pdf
ISBN
7325566718205

OPIS

Sunny Lewin zostaje wysłana na lato do mieszkającego na Florydzie dziadka. Początkowo ma nadzieję, że będzie się dobrze bawić – ostatecznie właśnie na Florydzie mieści się Disney World. Jednakże miejsce, w którym mieszka dziadek, nie przypomina wesołego miasteczka. Jest pełne… starych ludzi. Ale takich naprawdę starych.Na szczęście Sunny nie jest jedynym dzieciakiem w okolicy. Poznaje Buzza, chłopca mającego bzika na punkcie komiksów, i wraz z nim zaczyna przeżywać przygody. Będzie miała do czynienia z piłkożernymi aligatorami, zbiegłymi kotami i tajemniczo znikającymi sąsiadami. Pozostaje jednak najważniejsze pytanie: dlaczego Sunny w ogóle przyjechała na Florydę? Odpowiedź kryje się w rodzinnej tajemnicy, która niebawem przestanie być dla Sunny zagadką.

Nic zatem dziwnego, że w ofercie wielu wydawnictw pojawiły się pozycje klimatem dobrane do letniego okresu. Jedną z nich jest komiks „Głowa do góry, Sunny!".

Jednakże miejsce, w którym mieszka dziadek,... - ISBN: 978-83-7686-795-3 "Głowa do góry, Sunny" Wydawnictwo Jaguar Leci z mieszanymi uczuciami, ale też z nadzieją, że jednak będzie fajnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI