Droga (książka audio)

Droga (książka audio) - Cormac McCarthy | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cormac McCarthy
WYMIAR
9,68 MB
NAZWA PLIKU
Droga (książka audio).pdf
ISBN
7348420051815

OPIS

ARCYDZIEŁO JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH PISARZY AMERYKAŃSKICHOpowieść o skazanej na tragiczny koniec wędrówce, podana zaskakująco pięknym językiem, w najbardziej ponurych momentach osiągającym lotność poezji – jakby cmentarne ballady Nicka Cave’a czy Toma Waitsa przepisać na oszczędną, chirurgiczną prozę. Droga to czarna jak węgiel elegia o tym kolorowym raju, w którym żyjemy, nie zdając sobie sprawy z naszego szczęścia.Jacek DukajDroga utrzymywała się na liście bestsellerów „New York Timesa” przez 6 tygodni, w 2006 roku została przyjęta do Klubu Książki Oprah Winfrey, a w 2007 otrzymała Nagrodę Pulitzera praz najstarszą angielską nagrodę literacką w dziedzinie fikcji – James Tail Black Memorial Proze. Na podstawie powieści powstał film w reżyserii Johna Hillcoata, z muzyką m. in. Nicka Cave’a. W roli głównej wystąpił Viggo Mortensen.Porażająca powieść… Zaskakująco ciepła i smutna… Arcydzieło.„Entertainment Weekly”Audiobook w interpretacji Krzysztofa Gosztyły

To droga przemieniająca, na której krok po kroku odkrywamy siebie w obliczu Najwyższego Świadka. Książka jest dwugłosem, w którym poruszamy dziesięć tematów. Droga Serca jest duchową ścieżką, która rozpoczyna się od zobowiązania na rzecz uzdrowienia i przebudzenia i opiera się na przesłance, że zawsze jesteś całkowicie wolny.

Gorąco zachęcamy, by wziąć pod rozwagę sugestię Jeszuy i za praktykę Drogi Przemiany nie zabierać się zanim nie przerobi się Drogi Serca, dlatego nowych gości na naszej stronie ... Audiobook Droga 66 mp3. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI