Droga (książka audio)

Droga (książka audio) - Cormac McCarthy | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cormac McCarthy
WYMIAR
10,88 MB
NAZWA PLIKU
Droga (książka audio).pdf
ISBN
8157728474032

OPIS

ARCYDZIEŁO JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH PISARZY AMERYKAŃSKICHOpowieść o skazanej na tragiczny koniec wędrówce, podana zaskakująco pięknym językiem, w najbardziej ponurych momentach osiągającym lotność poezji – jakby cmentarne ballady Nicka Cave’a czy Toma Waitsa przepisać na oszczędną, chirurgiczną prozę. Droga to czarna jak węgiel elegia o tym kolorowym raju, w którym żyjemy, nie zdając sobie sprawy z naszego szczęścia.Jacek DukajDroga utrzymywała się na liście bestsellerów „New York Timesa” przez 6 tygodni, w 2006 roku została przyjęta do Klubu Książki Oprah Winfrey, a w 2007 otrzymała Nagrodę Pulitzera praz najstarszą angielską nagrodę literacką w dziedzinie fikcji – James Tail Black Memorial Proze. Na podstawie powieści powstał film w reżyserii Johna Hillcoata, z muzyką m. in. Nicka Cave’a. W roli głównej wystąpił Viggo Mortensen.Porażająca powieść… Zaskakująco ciepła i smutna… Arcydzieło.„Entertainment Weekly”Audiobook w interpretacji Krzysztofa Gosztyły

Do tej pory co roku były pisane specjalne rozważania stacji drogi krzyżowej. Tej publikacji nie może zabraknąć w biblioteczce uczestnika EDK! Teraz powstała książka, która: Ukazuje głębię teologiczną „Mamy w tej książce wszystko, co pozwala zupełnie zatopić się w napisanej z epickim rozmachem opowieści o życiu wikingów i na czas lektury stać się jednym z nich.

Szczegóły promocji. Opis i specyfikacja ... Książka Droga autorstwa Mccarthy Cormac , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,46 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI