Cynowa Księga. Cykl Zabójcze maszyny. Tom 3

Cynowa Księga. Cykl Zabójcze maszyny. Tom 3 - Philip Reeve | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip Reeve
WYMIAR
6,8 MB
NAZWA PLIKU
Cynowa Księga. Cykl Zabójcze maszyny. Tom 3.pdf
ISBN
7297397527419

OPIS

Światowy bestseller przetłumaczony na 30 językówOpuszczone miasto Anchorage osiedliło się na skraju kontynentu, który niegdyś był Ameryką Północną. Tom i Hester są szczęśliwi w bezpiecznym Anchorage, ale ich córka Wren pragnie przygód. Czarujący pirat z podwodnej łodzi jest gotów jej pomóc, ale chce czegoś w zamian. Dziewczyna musi wykraść tajemniczy przedmiot, nie wiedząc, że rozpęta konflikt, który może doprowadzić do zagłady całej planety.TOM 1Ludzka cywilizacja została zniszczona. Tysiące lat później nastała era ruchomych miast, które na gigantycznych gąsienicach przemierzają wyludnioną ziemię. Polują: atakują, walczą i pożerają się nawzajem. W tym świecie czeladnik Tom i Hester, dziewczyna z blizną walczą o życie i przyszłość ludzkości.TOM 2Dwa lata po zniszczeniu Londynu Tom i Hester wciąż muszą uciekać. Ich sterowiec w ostatniej chwili ląduje na pokładzie mroźnego i pięknego Anchorage, miasta, które zdziesiątkowała zaraza.Jego młodziutka władczyni ma jeden szalony cel: dotrzeć do Ameryki, kontynentu uznanego za martwy...PHILIP REEVE, brytyjski autor kilkunastu książek dla młodzieży i ilustrator.Światową sławę zyskał w 2001 roku dzięki powieści Zabójczemaszyny. Książka zdobyła Złoty Medal prestiżowej nagrody Nestle Smarti es Book Prize. Philip Reeve został uhonorowany również innymi najwyższymi nagrodami gatunku: Carnegie Medal, Guardian Children’s Fiction Prize, Los Angeles Times Book Award.

Tom i Hester są szczęśliwi w bezpiecznym Anchorage, ale ich córka Wren pragnie przygód. Czarujący pirat z podwodnej łodzi jest gotów jej pomóc, ale chce czegoś w zamian. CYNOWA KSIĘGA tom 3 cyklu Zabójcze maszyny Opuszczone miasto Anchorage osiedliło się na skraju kontynentu, który niegdyś był Ameryką Północną.

Tom 3 - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł Ocena 5 / 5 97 opinii. Cynowa księga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI