Bachor

Bachor - Ryrych Katarzyna | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryrych Katarzyna
WYMIAR
9,85 MB
NAZWA PLIKU
Bachor.pdf
ISBN
9381806517081

OPIS

Nastoletni Arek ma dość bycia chłopakiem tresowanym przez ojczyma i ignorowanym przez matkę.Postanawia odnaleźć ojca.Na podstawie starych zdjęć odszukuje dawnych narzeczonych matki. Kolejne spotkania otwierają mu oczy na to, kim była jego mama, zanim pojawił się na świecie, jak mogła ułożyć sobie życie i… kim jest on sam.Na pewno nie bachorem, to wie na pewno. Chociaż tyle.

Poprawna pisownia, znaczenie: pochodzenia tego rzeczownika możemy poszukiwać już dawnym języku hebrajskim, w którym występowało określenie בחור ( bakhúr ), oznaczające młodzieńca. W języku polskim z kolei termin bachor pojawił się na przełomie XVII i XVIII wieku i oznaczał brzuch ludzki lub zwierzęcy. Bachor - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.

Hoping the pain has crested. I wander aimlessly around the studio looking for tasks I can do with one ... Bachor - Adios - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI