Tatusiada. Ja, Mój Tata i reszta świata. Tylko dla Tatusiów i ich pociech

Tatusiada. Ja, Mój Tata i reszta świata. Tylko dla Tatusiów i ich pociech - Beata Andrzejczuk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Andrzejczuk
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
Tatusiada. Ja, Mój Tata i reszta świata. Tylko dla Tatusiów i ich pociech.pdf
ISBN
6039114470104

OPIS

Tatusiada – książka z tatusiem w roli głównej; książka o tatusiach i dla tatusiów.Zabawne historyjki, ozdobione dowcipnymi rysunkami, opowiadają o tym, jak tatusiowie radzą sobie z prowadzeniem domu i swoimi pociechami, kiedy zostają sami. Przekonujemy się, że choć mają swoje ludzkie słabości – odczuwają lęk wysokości, nie umieją gotować, boją się dentysty – to jednak zawsze można na nich liczyć w trudnych sytuacjach, są opiekuńczy nie gorzej niż mamy, mają wspaniałe pomysły i w ogóle życie z nimi jest zabawne, a zarazem wielce pouczające. Mimo że nie zawsze wszystko im wychodzi, to jednak bardzo się starają i są najlepszymi tatusiami na świecie!W tej pełnej humoru książeczce tatusiowie i dzieci zobaczą siebie w „krzywym zwierciadle”... a mamy dowiedzą się wreszcie, co się dzieje w domu, gdy one znikną za horyzontem.Do książki została dołączona płyta audio CD z opowiadaniami o tatusiach, które czyta Artur Barciś, całkowity czas trwania: 72 min.

Ja, mój tata i reszta świata. Tylko dla tatusiów i ich pociech Beata Andrzejczuk Tatusiada - książka z tatusiem w roli głównej; książka o tatusiach i dla tatusiów.

Ja Mój Tata i reszta świata, Tylko dla Tatusiów i ich pociech +CD ... Tatusiada - książka z tatusiem w roli głównej; książka o tatusiach i dla tatusiów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI