Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości

Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości - Stefan Limmer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Limmer
WYMIAR
7,6 MB
NAZWA PLIKU
Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości.pdf
ISBN
9666025065111

OPIS

Masz wrażenie, że brakuje Ci energii, jesteś wyczerpany, a rzeczywistość wydaje się nie mieć sensu? Nie możesz odzyskać wewnętrznego spokoju, a do tego cierpisz na jakąś chorobę? Za ten stan braku równowagi w organizmie odpowiada zablokowana szyszynka. Autorzy publikacji dzielą się skutecznymi technikami i radami na jej detoks, odwapnienie i usunięcie blokad. Dzięki temu odzyskasz dobre samopoczucie i pobudzisz ją do prawidłowego działania. Przywrócisz rytm snu i uwolnisz się od bezsenności, a także zapewnisz prawidłowe wydzielanie melatoniny i serotoniny. Rozbudzisz intuicję, doświadczysz jasnosłyszenia, telepatii i osiągniesz stan oświecenia. Odkryj nowy wymiar świadomości!

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodości.

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Opis: Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodości. - Limmer Stefan, Tauber-Rusch Birgitt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI