Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości

Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości - Stefan Limmer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Limmer
WYMIAR
7,8 MB
NAZWA PLIKU
Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości.pdf
ISBN
1793210451666

OPIS

Masz wrażenie, że brakuje Ci energii, jesteś wyczerpany, a rzeczywistość wydaje się nie mieć sensu? Nie możesz odzyskać wewnętrznego spokoju, a do tego cierpisz na jakąś chorobę? Za ten stan braku równowagi w organizmie odpowiada zablokowana szyszynka. Autorzy publikacji dzielą się skutecznymi technikami i radami na jej detoks, odwapnienie i usunięcie blokad. Dzięki temu odzyskasz dobre samopoczucie i pobudzisz ją do prawidłowego działania. Przywrócisz rytm snu i uwolnisz się od bezsenności, a także zapewnisz prawidłowe wydzielanie melatoniny i serotoniny. Rozbudzisz intuicję, doświadczysz jasnosłyszenia, telepatii i osiągniesz stan oświecenia. Odkryj nowy wymiar świadomości!

Przeczytaj recenzję Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodości. Jak osiagnąć stan oświecenia, głębokiego spokoju i rozbudzić intuicję. Szyszynka - siedziba duszy i wiecznej młodości - opis ebooka Dzięki publikacji zastosujesz skuteczne techniki zapobiegające zwapnieniu szyszynki i uwolnisz ją od blokad.

Książka Szyszynka siedziba duszy i wiecznej młodości liczy 280 stron. Jej wymiary to 205x145.

POWIĄZANE KSIĄŻKI