Rozmowa od serca do Serca. Kazania arcybiskupa

Rozmowa od serca do Serca. Kazania arcybiskupa - abp Grzegorz Ryś | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
abp Grzegorz Ryś
WYMIAR
10,40 MB
NAZWA PLIKU
Rozmowa od serca do Serca. Kazania arcybiskupa.pdf
ISBN
8388768114356

OPIS

„Kościół jest chropowaty. Kościół jest trudny. Kościół jest bardzo ludzki przy całej świętości swojego Pana. Nieraz to, co jest właśnie w Kościele, to, co jest Ciałem Chrystusa, jest takie uwierające! Chcielibyśmy, by był inny. Trzeba się zmagać ze sobą, żeby kochać Kościół, żeby widzieć Jezusa w Kościele”.ABP GRZEGORZ RYŚ przez swoje kazania chce cię nauczyć prawdziwej relacji z Jezusem; takiej, która na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro drugiego człowieka. Zdania, które tu przeczytasz, być może nie zawsze będą dla ciebie komfortowe, ale za to trafią w samo sedno twojego życia.Ta książka to wiadomość dla każdego człowieka – dla młodych, dla starszych, dla tych, którzy chcą czerpać z Kościoła, nie dając nic w zamian, i dla tych, którzy muszą bardzo mocno pracować nad tym, żeby pokochać Kościół.Odważ się stanąć w prawdzie o sobie samym i dowiedz się:O co chodzi w dojrzałej wierze?Kim jest dla ciebie Jezus?Czy jest coś, co cię z Nim łączy?

... Moje Serce zatriumfuje! Książka religijna Rozmowa od serca do Serca.

Nieraz to, co jest właśnie w Kościele, to, co jest Ciałem Chrystusa, jest takie uwierające Rozmowa od serca do Serca. Kazania arcybiskupa - to książka dla każdego bez względu na wiek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI