Punkty zwrotne / Turning points

Punkty zwrotne / Turning points - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
Punkty zwrotne / Turning points.pdf
ISBN
5841189037727

OPIS

Kiedy zmieniło się życie Jurka Owsiaka? Który moment był najbardziej przełomowy dla Joanny Kulig albo Wisławy Szymborskiej?Autorzy rozmawiają z bohaterami lub z ich bliskimi o tym, co ten przełomowy moment dla nich znaczył, czego spodziewali się wtedy po nadchodzących latach, które z ich pragnień udało się zrealizować i jak zmieniło się ich życie.Album to opowieść 36 sławnych postaci polskiej kultury, sztuki i życia społecznego, które opowiadają o najbardziej przełomowych punktach w ich życiu. Każda z historii jest pięknie ilustrowana pięknymi fotografiami.

premiera: 14 lutego. Album dostępny w salonach sieci Empik.

Szansa dla resocjalizacji... ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Informacje o PUNKTY ZWROTNE / TURNING POINTS, PRACA ZBIOROWA - 8448657471 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI