Polowanie na Wilka

Polowanie na Wilka - Vera Eikon | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vera Eikon
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Polowanie na Wilka.pdf
ISBN
4299583445918

OPIS

Zło wygrywa tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie są obojętni. Alan Berg nie jest.Komisarz Alan Berg jest oficerem Centralnego Biura Śledczego Policji. Każdego dnia styka się z brutalnym światem przestępczości narkotykowej. Dowodzi grupą operacyjną „Szakal” i jest jednym z najlepszych w wydziale. Jednak w jego karierze pojawiła się czarna plama – dochodzenie ciągnące się miesiącami, które komisarz traktuje w wyjątkowo drażliwy sposób. Dotyczy ono bowiem narkotykowego bossa – Wilka, człowieka niezwykle inteligentnego, ale też niebezpiecznego i brutalnego. Przeszłość powraca, Berg pragnie zemsty. Zadanie staje się coraz trudniejsze, ponieważ na drodze policjanta pojawiają się osoby dbające o własne interesy. W kluczowym dla sprawy momencie okazuje się, że otaczający komisarza świat, przesiąknięty jest korupcją, kłamstwem i zdradą.

Każdego dnia styka się z brutalnym światem przestępczości narkotykowej. Polowanie na wilki należy do bardzo wyjątkowych okazji. Pomimo zniesionego okresu ochronnego, a tym samym możliwością pozyskiwania tego drapieżnika w ciągu całego roku, polowanie odbywa się zasadniczo w okresie zimowym, przybierając formę zasiadki lub polowania z fladrami.

fis Cis7 fis "Polowanie na Wilka" przedstawia brutalną prawdę o przestępczym światku, który jest bliżej naszego codziennego życia niż nam się na pozór wydaje. Daj się wciągnąć w historię o walce, wytrwałości, przebiegłości i kłamstwie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI