Polowanie na mordercę

Polowanie na mordercę - Rachel Caine | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Caine
WYMIAR
9,39 MB
NAZWA PLIKU
Polowanie na mordercę.pdf
ISBN
6672317208616

OPIS

Gwen Proctor nie potrafi zignorować błagania o pomoc. Ale w tym miasteczku na odludziu właśnie rozpoczyna się sezon na polowanie.Gwen zdołała uciec od męża – seryjnego mordercy – i ocalić swoją rodzinę, nie potrafi jednak uwolnić się od jego złej sławy ani zwyrodniałych internetowych mścicieli, którzy wciąż pragną odwetu za jego zbrodnie. Ukrywanie się w ogóle nie wchodzi w rachubę. Nie w sytuacji, kiedy jej jedynym celem jest zapewnienie normalnego życia swoim dzieciom.Tym razem kontaktuje się z nią będąca w niebezpieczeństwie kobieta. Marlene Crockett z położonego na odludziu miasteczka Wolfhunter jest sparaliżowana strachem o siebie i swoją córkę. Kiedy Gwen przybywa do małej, odizolowanej społeczności, Marlene jest już martwa, a o morderstwo zostaje obwiniona jej córka. Ale to nie jej tak panicznie bała się Marlene, a Gwen nie zamierza wyjeżdżać, dopóki nie pozna całej prawdy.Może już jednak być za późno. Pułapka została zastawiona, a pętla ma zacisnąć się na wszystkich najbliższych Gwen osobach. Jej prześladowcy nadchodzą, a w tak mrocznym miejscu jak Wolfhunter bardzo łatwo jest im zasadzić się na swoje ofiary…

W serialu telewizyjnym "Odwal się od kotów: polowanie na internetowego mordercę" Netfliksa śledczy policyjni i amatorscy sieciowi detektywi snuli teorie, że Magnotta uwielbiał seryjnych morderców i filmy o nich, takie jak "Nagi instynkt" i "American Psycho". Zobacz Richard Ramirez: Polowanie na seryjnego mordercę online! Serial netflixa nie cieszy się zbyt dobrą opinią wśród krytyków filmowych, ponieważ nie podoba im się to, jak seryjny morderca został w nim zgloryfikowany. Natomiast, jeśli chodzi o ludzi na całym świecie, serial został bardzo dobrze odebrany. ☞ Ebook - epub, mobi.

Poznajemy dalsze losy Gwen Proctor, która mimo iż zdołała uciec od męża, seryjnego mordercy, nadal walczy z prześladowcami, którzy ją nękają, nie wierząc w jej niewinność. Polowanie na mordercę; Polowanie na mordercę . Rachel Caine.

POWIĄZANE KSIĄŻKI