Peety. Pies, który uratował mi życie

Peety. Pies, który uratował mi życie - Mark Dagostino | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Dagostino
WYMIAR
9,5 MB
NAZWA PLIKU
Peety. Pies, który uratował mi życie.pdf
ISBN
5482312003783

OPIS

Sześćdziesiąt kilo temu – niezwykła historia przyjaźni, która stała się receptą na zdrowieEric O’Grey miał ponad sześćdziesiąt kilogramów nadwagi, depresję, cukrzycę i kilka innych chorób, które zagrażały jego życiu. Otyłość rujnowała mu zdrowie i stawała się powodem rosnącej frustracji. Wszystko zmieniła jedna wizyta u lekarza – naturopaty, który polecił Ericowi wzięcie psa ze schroniska. Siedmioletni Peety – pies z nadwagą, w średnim wieku, porzucony i zapomniany stał się odtąd nieodłącznym towarzyszem spacerów. Zaczęli od krótkich przechadzek i stopniowo zwiększali tempo i dystans. Z każdym krokiem ich przyjaźń przeradzała się w bezwarunkową miłość.„Peety. Pies, który uratował mi życie” to książka dla każdego, kto jest gotowy na zmiany i wierzy w to, jak dużo miłości może wnieść w życie obecność czworonoga. To więcej niż historia o ratowaniu zdrowia. To wspaniała opowieść o sile miłości, która potrafi przywrócić radość życia.

Pies, który uratował mi życie to powieść oparta na faktach, ba! Cała jest jednym wielkim faktem, a płynie z niej wiele morałów i przesłań, które każdemu człowiekowi powinny być bliskie. Po tej książce aż chce się być lepszym człowiekiem. Pies, który uratował mi życieautorstwaEric O'grey, Mark Dagostino ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Peety.

Pies, który uratował mi życie" Tytuł: Peety. Pies, który uratował mi życie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI