[OUTLET] Ludzkie gadanie. Życie, rock and roll i inne nałogi

[OUTLET] Ludzkie gadanie. Życie, rock and roll i inne nałogi - Maria Szabłowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Szabłowska
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Ludzkie gadanie. Życie, rock and roll i inne nałogi.pdf
ISBN
5366353422420

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jakie były początki pracy Marii Szabłowskiej i Krzysztofa Szewczyka w radiu?Kto chodził do przedszkola z Marylą Rodowicz?Jak to się stało, że na prywatce u Marii Szabłowskiej pojawił się słynny zespół THE ANIMALS?Kto sprzedawał lalki Barbie w swoim garażu?Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w książce najbardziej rozpoznawalnego duetu polskiej telewizji. Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk towarzyszyli narodzinom polskiego bigbitu i zarażali Polaków miłością do rock and rolla. Jednocześnie próbowali poradzić sobie w trudnej i absurdalnej rzeczywistości Polski Ludowej. Ich książka to barwna i nostalgiczna opowieść o czasach minionych - o szalonych prywatkach i wielkich gwiazdach, a także o modzie ulicy i pustych sklepowych półkach.

Życie, rock and roll i inne nałogi . Maria Szabłowska, Krzysztof Szewczyk.

rock and roll i inne nałogi Książka autorstwa: Krzysztof Szewczyk i Maria Szabłowska Książka Ludzkie gadanie Życie, rock and roll i inne nałogi, pochodzi z wydawnictwa Znak. Autorami książki są Krzysztof Szewczyk, Maria Szabłowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI