[OUTLET] LODOVO czyli domowe, zdrowe lody, zimne desery i smoothie

[OUTLET] LODOVO czyli domowe, zdrowe lody, zimne desery i smoothie - Jolanta Naklicka-Kleser | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Naklicka-Kleser
WYMIAR
9,31 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] LODOVO czyli domowe, zdrowe lody, zimne desery i smoothie.pdf
ISBN
1879943292674

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Mrożone smakołyki uwielbiają i dzieci, i dorośli. Przekonaj się, że mogą być nie tylko pyszne, ale i zdrowe!Z roku na rok jemy coraz więcej lodów. Dawniej kojarzyły się głównie z miesiącami letnimi, od pewnego czasu goszczą w menu przez cały rok. Różnorodność smaków przyprawia o zawrót głowy.Chcesz podawać bliskim mrożone smakołyki z przekonaniem, że jedzą nie tylko pyszne, ale i zdrowe rzeczy? Postaw na zdrowe lody domowe, zimne desery i smoothie!Jolanta Naklicka-Kleser –z wykształcenia fizjoterapeutka, przez 18 lat pracowała w korporacji w dziale sprzedaży. W 2013 r. zrezygnowała z pracy, postawiła wszystko na jedną kartę, aby sprawdzić się wśród najlepszych kucharzy w II edycji programu Masterchef. Dzięki temu rozpoczęła nowe życie, w którym może robić to, co kocha najbardziej. Bogactwo smaków i zdrowa kuchnia –tym chce dzielić się z innymi.

... Postaw na zdrowe lody domowe, zimne desery i smoothie! Z roku na rok jemy coraz więcej lodów.

Zobacz inne E-poradniki, najtańsze i najlepsze Zwierciadło Lodovo. Czyli domowe zdrowe lody, zimne desery i smoothie - Jolanta Naklicka-Kleser porównanie cen w 12 sklepach, cena już od 19,94 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI