Ja na to jak na lato

Ja na to jak na lato - Agnieszka Błażyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Błażyńska
WYMIAR
3,3 MB
NAZWA PLIKU
Ja na to jak na lato.pdf
ISBN
1943200898481

OPIS

Dalsze losy barwnej paczki przyjaciół, których poznaliście w książce "Do Wigilii się zagoi".Gorące lato już w pełni i kusi słońcem, plażą i morzem. Rafał, po tym, jak udało mu się wyjść ze śpiączki, czerpie z życia pełnymi garściami. Namawia przyjaciół na wypad na wakacyjny festiwal. Tych kilka wspólnie spędzonych dni sprawia, że poznają siebie od zupełnie innej strony. Czy prawnik w wyprasowanym gajerku wytrzyma noc pod namiotem z robakami? Czy rozsądna dziewczyna z dobrego domu straci głowę dla mistrza siłowni? Czy związek Rafała i Dominiki przetrwa rutynę codzienności?

Lato to jedno z najpiękniejszych pór roku. Tym razem czytelnik może przeczytać kontynuację i dalsze losy barwnej ... A ja na to jak na lato_ radosnie zgadza sie i same pozytywy;] 1 0 this-is-me odpowiedział(a) 14.01.2011 o 21:25 w tym wyrażeniu , tak ? o to , że ktos jest obojętny .

Uwielbiam i jedne i drugie . ale jako porę roku preferuję LATO! Dlatego dziś ostatnia letnia kartka tego roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI