Elita. Seria Eagle Elite. Tom 1

Elita. Seria Eagle Elite. Tom 1 - Rachel Van Dyken | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Van Dyken
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Elita. Seria Eagle Elite. Tom 1.pdf
ISBN
6868677857355

OPIS

Początek gorącej serii pełnej tajemnic i niebezpiecznych mężczyzn!Tracey Rooks wygrywa stypendialną loterię, dzięki czemu może rozpocząć naukę w prestiżowej prywatnej szkole. W Eagle Elite trafia na wszystko, czego nie znała: przepych, luksus oraz nienawiść. Dlaczego ta zwykła dziewczyna z farmy przyciąga same kłopoty?Nixon to przywódca najpotężniejszej grupy w szkole. Na Elektów nie wolno patrzeć, nie wolno do nich mówić, nie wolno nawet oddychać w ich towarzystwie. Chyba że na to pozwolą.Pomiędzy Tracey i Nixonem zaczyna iskrzyć, chociaż ciężko im się ze sobą dogadać. Są jednak osoby, którym się to nie podoba i zrobią wszystko, aby dziewczyna nie poznała prawdy. Czy Eagle Elite jest miejscem dla niej?

Początek gorącej serii pełnej tajemnic i niebezpiecznych mężczyzn! Tracey Rooks wygrywa stypendialną loterię, dzięki czemu może rozpocząć naukę w pre, Eagle Elite Tom 1 Elita, Sklep Internetowy Zinamon.pl zaprasza ☞ Ebook - epub, mobi. Elita.

Tom 1 - Van Dyken Rachel - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI