Wariat na wolności. Autobiografia

Wariat na wolności. Autobiografia - Wojciech Eichelberger | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Eichelberger
WYMIAR
3,73 MB
NAZWA PLIKU
Wariat na wolności. Autobiografia.pdf
ISBN
8889299093901

OPIS

Długo oczekiwana autobiografia jednego z najważniejszych współczesnych psychoterapeutówZ młodości uciekł niczym z domu wariatów, ale w głębi duszy nigdy nie uległ presji bycia normalnym. Bo czy to nie szaleństwo - przez 75 lat szukać swojej prawdziwej natury i toczyć walkę z własnym ego?Niepokorny buddysta, zbuntowany terapeuta, autorytet, który przyznaje, jak wiele jeszcze nie wie, i z rozbrajającą szczerością mówi o swoich błędach oraz głęboko zakorzenionym egoizmie.W szczerej i intymnej autobiografii Wojciech Eichelberger opowiada o tym:czy to my sterujemy naszym życiem, czy robią to wydarzenia, na które nie mamy wpływu?czy psychoterapeuta zawsze jest dobrym partnerem i rodzicem, czy też popełnia więcej błędów niż jego pacjenci?co w życiu jest ważniejsze niż szczęście?A przede wszystkim - jak mądrze pracować, kochać i myśleć, by z tej zawiłej, przypadkowej i ułomnej materii sklecić jedno dobre życie.Książka, która pomoże każdemu lepiej zrozumieć siebie.Wojciech Eichelberger - psycholog, coach, doradca biznesu, jeden z najbardziej znanych polskich psychoterapeutów. Założyciel innowacyjnego instytutu IPSI i współzałożyciel pierwszego w Polsce prywatnego ośrodka psychoterapeutycznego „Laboratorium Psychoedukacji”. Autor bestsellerowych książek z dziedziny psychologii, nominowany do prestiżowej nagrody Nike, felietonista „Zwierciadła”, „Twojego Stylu”, „Wysokich Obcasów”, „Gazety Wyborczej”. Jego warsztaty mindfulness i samorozwoju gromadzą tłumy zainteresowanych. Buddysta.Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Nie brak w niej barw życia i przemyśleń. Wariat na wolności. Autobiografia już od 32,67 zł - od 32,67 zł, porównanie cen w 16 sklepach.

Dostępny. Dostępne 10+ sztuk Wysyłka w ciągu 3-4 dni roboczych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI