Spartakus. Rebelia

Spartakus. Rebelia - Ben Kane | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ben Kane
WYMIAR
6,63 MB
NAZWA PLIKU
Spartakus. Rebelia.pdf
ISBN
3682012378448

OPIS

Druga część wciągającej powieści o losach Spartakusa - przywódcy najbardziej spektakularnego powstania niewolników w starożytnym Rzymie.Spartakus dokonał rzeczy niemożliwych: uciekł z niewoli i, dowodząc potężną armią niewolników, pokonał siły Gajusza Kasjusza Longinusa. Wydaje się, że nic nie stoi już na przeszkodzie, by udał się do rodzinnej Tracji.Tymczasem dezerteruje jeden z generałów armii Spartakusa wraz ze swoimi ludźmi, a Marek Licyniusz Krassus gromadzi w Rzymie potężne siły przeciwko byłemu gladiatorowi. Senat daje Krassusowi wolną rękę - ma zrobić wszystko, by rozgromić wojsko Spartakusa i położyć kres niewolniczej rebelii. Rozpoczyna się prawdziwa walka na śmierć i życie.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Rebelia już od 24,90 zł - od 24,90 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Spartakus dokonał rzeczy niemożliwych: uciekł z niewoli i wraz z potężną armią niewolników pokonał siły Rzymu.

Rebelia - Ben Kane. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI