Praktyczny kurs języka francuskiego + CD

Praktyczny kurs języka francuskiego + CD - Beata Pawlikowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Pawlikowska
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Praktyczny kurs języka francuskiego + CD.pdf
ISBN
9066884409646

OPIS

To jest praktyczny kurs języka francuskiego, który uczy mówienia i rozmawiania.Moja metoda polega na tym, żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym.Mówisz na głos, powtarzasz poprawnie skonstruowane zdania, a jednocześnie podświadomie zapamiętujesz reguły, jakie rządzą budowaniem tych zdań.Włącz płytę dołączoną do tego kursu.Przygotowałam ją w taki sposób, żebyś mógł od razu zacząć ćwiczyć.ĆWICZ CODZIENNIE.ĆWICZ MÓWIENIE NA GŁOS.Szybko odkryjesz jak niesamowicie łatwo jest nauczyć się języka, który wydawał cię tak bardzo obcy, a teraz jest cudownie oswojony.

Ćwicz codziennie. Ćwicz mówienie na ... Okładka miękka Rok wydania 2020 Język hiszpański Przeznaczenie do gimnazjum, do liceum, dla dorosłych Zestaw książka + inne Tytuł Hiszpański w tłumaczeniach Praktyczny k To jest praktyczny kurs języka francuskiego, który uczy mówienia i rozmawiania.

Oprawa jest miękka. To jest praktyczny kurs języka francuskiego, który uczy mówienia i rozmawiania. Moja metoda polega na tym, żeby w instynktowny sposób nauczyć się praktycznego posługiwania się językiem obcym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI