Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy

Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy - Jack Nasher | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack Nasher
WYMIAR
9,17 MB
NAZWA PLIKU
Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy.pdf
ISBN
1323875336545

OPIS

Dzięki tej książce otworzysz każde drzwi!W końcu dostaniesz to, czego oczekujesz od życia, kariery, innych ludzi.Znowu awansował kolega, który jest od ciebie słabszy? Przygotowałaś świetną prezentację, ale to twój szef zgarnął za nią pochwały? Kolejna rozmowa kwalifikacyjna za tobą, a telefon od wymarzonego pracodawcy jakoś nie dzwoni? Koniec z tym! Poznaj kilka prostych i skutecznych technik negocjacji, które pomogą zmienić ci swoje zawodowe życie. Efekt aureoli, power talking, zarządzanie oczekiwaniami czy moc nonkonformizmu to tylko niektóre z nich. Brzmią intrygująco? Poznaj je, zastosuj i… idź po swoje!To, co wiesz i umiesz, nie świadczy samo za siebie. Jack Nasher, światowej sławy ekspert do spraw negocjacji i autorytet w dziedzinie znajomości technik wpływania na ludzi nauczy cię, jak przekonać innych, że jesteś utalentowany, godny zaufania i - TAK! - nawet genialny!Wreszcie mamy książkę, która tłumaczy, jak najlepiej sprzedać swoje umiejętności. Potrzebowaliśmy jej.- Robert Cialdini, autor bestsellerów Pre-swazja i Wywieranie wpływu na ludziKsiążka polecana przez dyrektorów i prezesów największych światowych firm i organizacji, jak Nissan Motors, Aston Martin, Kraft Foods czy NATO.Jack Nasher - światowej sławy ekspert do spraw negocjacji, najmłodszy profesor w historii Munich Business School, mówca TEDx. Doradca największych korporacji w najważniejszych negocjacjach.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Dzięki tej książce otworzysz każde drzwi!W końcu dostaniesz to, czego oczekujesz od życia, kariery, innych ludzi.Znowu awansował kolega, który jest od ciebie słabszy? Przygotowałaś świetną prezentację, ale to twój szef zgarnął za nią pochwały? Kolejna rozmowa kwalifikacyjna za tobą, a telefon od wymarzonego pracodawcy jakoś nie dzwoni? Koniec z tym! Poznaj kilka prostych i ... Premiera książki 'Jack Nasher - Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy' zapowiadana jest na 14.08.2019 (Polska). Książka „Idź po swoje! Jak przekonać innych, że jesteś najlepszy" - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK.

Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Idź Po Swoje! Jak Przekonać Innych że Jesteś Najlepszy. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień dla bibliotek, firm i instytucji z możliwością dostarczenia pod wskazany adres.

POWIĄZANE KSIĄŻKI