W lunaparku szaleństwa. Jak wytresować Cthulhu? Tom 3

W lunaparku szaleństwa. Jak wytresować Cthulhu? Tom 3 - Maciej Jasiński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Jasiński
WYMIAR
3,96 MB
NAZWA PLIKU
W lunaparku szaleństwa. Jak wytresować Cthulhu? Tom 3.pdf
ISBN
7066002619691

OPIS

Po niezapomnianych wakacjach u cioci Zenobii, Kasia i Cthulhu wrócili do domu. Wkrótce zaczął się nowy rok szkolny, który będzie obfitował w serię niesamowitych zdarzeń. Kasia przypadkiem odnajdzie magiczny przedmiot, który stanie się źródłem wielu problemów. Czy stary, opuszczony lunapark stanie się bezpiecznym schronieniem dla bohaterów, czy też pułapką, z której nie będzie wyjścia?To nie jest zwykła książka, jak wszystkie inne. W tej książce to czytelnik podejmuje decyzje co powinni zrobić bohaterowie i w ten sposób rozwija się akcja. To taka interaktywna zabawa, przypominająca bardzo grę przygodową z licznymi zagadkami. Zwykła książka zawsze będzie miała identyczną treść. A tę można czytać wielokrotnie i za każdym razem uczestniczyć w nieco innej przygodzie – zależnej od dokonywanych wyborów.

Czy stary, opuszczony lunapark stanie się bezpiecznym schronieniem dla bohaterów, czy też pułapką, z której nie będzie wyjścia? ... Jak wytresować Cthulhu Tom I - Magia dla początkujących Maciej Jasiński. Książka Jak wytresować Cthulhu.

Książka pod patronatem czytam.pl! Po niezapomnianych wakacjach u cioci Zenobii, Kasia i Cthulhu wrócili do domu. Wkrótce zaczął się nowy rok szkolny, który będzie obfitował w serię niesamowitych zdarzeń. Po niezapomnianych wakacjach u cioci Zenobii, Kasia i Cthulhu wrócili do domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI