Polowanie z Sępem

Polowanie z Sępem - Eugeniusz Korin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eugeniusz Korin
WYMIAR
3,54 MB
NAZWA PLIKU
Polowanie z Sępem.pdf
ISBN
7282733727926

OPIS

Są zbrodnie, na które brakuje paragrafu. On wykrył właśnie taką…Wielokrotny płatny morderca Diuna znika z sali warszawskiego sądu podczas ogłoszenia wyroku.Jest on kolejnym z kilkudziesięciu najbardziej bezwzględnych przestępców, którzy wymknęli się organom sprawiedliwości w ciągu ostatnich sześciu lat. Znikają z cel więziennych, z aresztów śledczych, z sal szpitali psychiatrycznych albo tuż przed wydaniem nakazów ich aresztowania...Komendant główny obawia się, że mordercom może pomagać któryś z policjantów wysokiej rangi. Powołuje specjalny zespół śledczy składający z dwóch oficerów poza wszelakimi podejrzeniami: nadkomisarza Wolina z BSW i zastępcy dyrektora CBŚ inspektora Bożka. Mają odpowiedzieć na pytanie, czy w policji nie ma kreta...Połączenie analitycznej intuicji byłego astrofizyka Wolina z doświadczeniem Bożka – żywej legendy wydziału zabójstw – bardzo szybko przynosi rezultaty. Ale Wolinowi nie daje spokoju pewna myśl… Podejrzenie tak absurdalne, że aby pójść jego tropem, musi zapomnieć o wszystkim, co dotąd wiedział, czuł i w co wierzył.To opowieść o walce Człowieka ze Złem. Walce, która nie ma szczęśliwego zakończenia, ale którą Człowiek mimo wszystko podejmuje, gdyż tak samo niezniszczalna jak potęga Zła, jest potęga Dobra.

Sprawdź! Eugeniusz Korin, „Polowanie z Sępem", Wydawnictwo Literackie, Kraków 2019 Korin Polowanie z sepem Źródło: mat.pras Podziel się. Podziel się ... Są zbrodnie, na które brakuje paragrafu.

Format ebooka: EPUB ... eBook Polowanie z Sępem mobi epub. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o Polowanie z Sępem - 9268036414 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI