[OUTLET] Jankeski fajter

[OUTLET] Jankeski fajter - Aura Xilonen | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aura Xilonen
WYMIAR
9,85 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Jankeski fajter.pdf
ISBN
1318626573838

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. "LITERACKA PETARDA Z MEKSYKUW końcu martwy się urodziłem i niczego się nie bojęLiborio - nielegalny meksykański imigrant w Stanach Zjednoczonych - nie ma nic. Żyje z dnia na dzień, pracując w podrzędnej księgarni. Jedyne, co umie, to szybko biegać i wyprowadzać piekielnie mocne ciosy. I z braku lepszego zajęcia - czyta.Pewnego dnia miesza się w uliczną awanturę w obronie platonicznej miłości. Tak rozpoczyna się jego antyodyseja we wrogim mieście…Jankeski fajter to literacka petarda: mocno zakręcony język, hipnotyzująca i bardzo współczesna powieść - zabawna i dramatyczna zarazem. Jakby skrzyżowanie Doroty Masłowskiej z Eduardem Mendozą przenieść na pogranicze amerykańsko-meksykańskie.AURA XILONEN (1995) przebojem wdarła się na literacką scenę. Za Jankeskiego fajtera zdobyła nagrodę Premio Mauricio Achar 2015. Do tej pory prawa do jej debiutanckiej książki sprzedano w USA, Holandii, we Włoszech, Francji i w Niemczech. Studiuje na Uniwersytecie w Puebli (Meksyk), interesuje się reżyserią filmową."

Jakby skrzyżowanie Doroty Masłowskiej z Eduardem Mendozą przenieść na pogranicze amerykańsko-meksykańskie. „Jankeski fajter" to książka niedopracowana i dosyć przewidywalna. Z drugiej strony, jest w niej energia i urok, sprawiające, że może się naprawdę spodobać.

Pewnego dnia miesza się w uliczną awanturę w obronie platonicznej ... Ta książka robi furorę na całym świecie, a u nas została okrzyknięta "meksykańską petardą". Nie znoszę takich określeń, ale trzeba przyznać, że "Jankeski fajter" to zaskakują książka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI