[OUTLET] Dziewczyny vlogują

[OUTLET] Dziewczyny vlogują - Emma Moss | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emma Moss
WYMIAR
12,14 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Dziewczyny vlogują.pdf
ISBN
9127831575106

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Lucy musi się przeprowadzić. Martwi się, jak poradzi sobie bez swoich przyjaciółek w nowej szkole. Żeby walczyć z nieśmiałością zaczyna nagrywać filmiki. Czy uda jej się poznać nowe osoby?Morgan: Hej, Lucy! Widziałam nowy filmik - jest super!Lucy: Dzięki :) Wiedziałam, że nasz maleńki jeż Ci się spodoba :DLucy: Przy okazji - nie uwierzysz, kto do mnie napisał!!!Morgan: Czy jego imię zaczyna się na S...?Lucy: TAK :)))Lucy: Ale na razie nic więcej Ci nie powiem :xMorgan: Haha, dobrze wiem, że wytrzymasz najwyżej do jutra :PMorgan: Lecę na lekcje :) Pozdrów dziewczyny!Lucy: Jasne :) Na razie!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dziewczyny vlogują - opis produktu: Lucy musi się przeprowadzić. Martwi się, jak poradzi sobie bez swoich przyjaciółek w nowej szkole.

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI