Opowiedz mi o nim

Opowiedz mi o nim - Carin Gerhardsen | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carin Gerhardsen
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Opowiedz mi o nim.pdf
ISBN
1610540680577

OPIS

Tamtego wieczoru Sandrę podwozi do domu nieznajomy mężczyzna. Za pomoc oczekuje czegoś więcej niż tylko szklanki whisky...Niedługo potem dochodzi do śmiertelnego wypadku samochodowego. Jeanette jest jednym ze świadków zdarzenia. Nikomu o tym nie mówi. Musi chronić swój sekret.Kerstin niecierpliwie czeka w domu na męża. Nie wie, że już nigdy do niej nie wróci...Cztery lata później Sandra pracuje jako wolontariuszka w telefonie zaufania. Jedna rozmowa sprawi, że głęboko skrywane tajemnice złączą ze sobą trzy kobiety, które nie wiedziały o swoim istnieniu.

Jednak jakakolwiek informacja więcej może zdradzić za dużo i już nie będzie się czytać książki z zapartym tchem. Bo właśnie tak jest. Opowiedz mi o nim.

Który za swą pomoc nie oczekuję szklaneczki whisky ale czegoś więcej. Opowiedz mi o nim już od 25,94 zł - od 25,94 zł, porównanie cen w 29 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Opowiedz mi o nim"" szwedzki thriller psychologiczny, pierwsze spotkanie z Carin Gerhardsen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI