O popisach instrumentów. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki (książka audio)

O popisach instrumentów. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki (książka audio) - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,20 MB
NAZWA PLIKU
O popisach instrumentów. Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki (książka audio).pdf
ISBN
2127371403873

OPIS

"Ech muzyka, muzyka"O, dajcie mi te małe skrzypceMoże na skrzypcach wygramWiatr i pochyłą ulicęI noc, co taka niezwykłaEch, muzyka, muzyka, muzykaSpod smyka zielony kurzLecą gwiazdy zielone spod smykaDamy karo, bukiety róż.(…)Konstanty Ildefons GałczyńskiJadwiga Mackiewicz – małym melomanom znana jako Ciocia Jadzia – od 1960 roku prowadzi w Filharmonii Narodowej koncerty dla dzieci.Uczy słuchaniamuzyki. Chcąc „ocalić od zapomnienia” Jej umiejętność i wiedzę, oddajemy w Państwa ręce tę płytę…Głos ma laureatka Orderu Uśmiechu – nagrody przyznawanej przez dzieci.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Audiobook O popisach instrumentów - Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki mp3. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Audiobook cd O popisach instrumentów audiobook CD/MP3 / Jadwiga Mackiewicz czyta , 20,12 zł, Najtańsze audiobooki na Gandalf.com.pl Ciocia jadzia zaprasza wspólnego słuchania muzyki.

W ofercie bajki, baśnie, lektury szkolne, opowiedziane przez zawodowych opowiadaczy, ożywiają baśniowy świat zamknięty w okładkach książek drukowanych, dodają do nich nową jakość - przyjemność słuchania.W ofercie również budząca zainteresowanie seria o twórcach muzyki klasycznej „Ciocia ... O orkiestrze Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki (Audiobook) (Audio Liber) - Digipack; O popisach instrumentów - Ciocia Jadzia zaprasza do wspólnego słuchania muzyki (Audiobook) (Audio Liber) - Digipack; O porach roku. Ciocia (Audio Liber) - pudełko Wydawnictwo Audio Liber - wydawca audiobooków dla dzieci do 12 lat i starszych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI