Kampinoski Park Narodowy. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna)

Kampinoski Park Narodowy. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna) - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,32 MB
NAZWA PLIKU
Kampinoski Park Narodowy. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna).pdf
ISBN
5405205367487

OPIS

Jest to mapa jednostronna w skali 1:50'000. Obejmuje cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe. Obszar mapy od północy ogranicza dolina Wisły, od zachodu Bzura, a od wschodu aglomeracja warszawska. Zasięg mapy wyznaczają: Nowy Dwór Mazowiecki na północy, Sochaczew na zachodzie, Pruszków na południu i Warszawa oraz Legionowo na wschodzie.Jest to obszar wyjątkowo atrakcyjny turystycznie. Krajobraz kontrastujących ze sobą wydm, bagien i puszczańskich fragmentów lasu urozmaicają: malownicze tereny otwarte, w tym łąki, pastwiska i tereny podmokłe, zabytkowe drzewa, zabytki architektury oraz miejsca pamięci narodowej.Skala mapy pozwoliła na dokładne naniesienie dróg, ścieżek, szlaków pieszych, rowerowych i kajakowych oraz wszelkich atrakcji przyrodniczych i kulturowych zlokalizowanych na terenie KPN i w jego najbliższej okolicy.W części opisowej mapy znajdują się: informacje o KPN, opisy miejsc wartych zwiedzenia, informator krajoznawczy, schemat i opis szlaków turystycznych, wykaz i opis ścieżek edukacyjnych na terenie parku, baza noclegowa. Całość uzupełniają atrakcyjne fotografie. Mapa polecana jest do wszelkich form turystyki i rekreacji, a także dla osób zmotoryzowanych. Mapa opracowana we współpracy i polecana przez Dyrekcję Kampinoskiego Parku Narodowego.Niniejsze mapa jest okazjonalnym wydaniem związanym z 60 rocznicą powstania KPN.

Mapa turystyczna w skali 1:50 000 (wersja wodoodporna) - Jest to mapa jednostronna w skali 1:50`000. Obejmuje cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe.

Kampinoski Park Narodowy (9) Magurski Park Narodowy (6) ... Założenia i obowiązki wykonawcy do wykonania zlecenia na dostawę map laminowanych Kampinoskiego Parku Narodowego:-ilość: 650 sztuk;-mapa jednostronna, z częścią opisową (informatorem turystyczno-krajoznawczym) na odwrocie;-laminowana;-w skali 1:50 000,-format po złożeniu 23x12 cm +/- 1 cm,-aktualizowana w okresie 2018-2019, Karkonoski Park Narodowy - skala 1 : 25 000 Format 98 x 48 cm Wydanie XI, 2020 Laminowana mapa turystyczna obejmująca obszar Karkonoskiego Parku Narodowego z okolicami. Rewers mapy zawiera bogaty opis turystycznych atrakcji znajdujących się w granicach Karkonoskiego Parku Narodowego wraz z fotografiami. Ojcowski Park Narodowy kieszonkowa laminowana mapa turystyczna 1:25 000.

POWIĄZANE KSIĄŻKI