Język sekretów

Język sekretów - Dianne Dixon | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dianne Dixon
WYMIAR
8,6 MB
NAZWA PLIKU
Język sekretów.pdf
ISBN
9420981385187

OPIS

Po dłuższym pobycie w Londynie 33-letni Justin Fisher osiedla się wraz z żoną i synkiem w południowej Kalifornii. Próbuje tam odnaleźć swą rodzinę, z którą przez lata nie miał kontaktu. Trudność polega na tym, że Justin niewiele pamięta z dzieciństwa, nie potrafi też wytłumaczyć, dlaczego żył z dala od swoich bliskich. Niedługo po przyjeździe dowiaduje się, że jego rodzice nie żyją. Gdy odwiedza ich groby na cmentarzu, dokonuje przerażającego odkrycia: obok nagrobków matki i ojca znajduje się jeszcze jeden, z jego własnym imieniem i nazwiskiem oraz datą wskazującą, że zmarł w wieku czterech lat...

Tak w kilku słowach można scharakteryzować Język sekretów - pierwszą książkę amerykańskiej scenarzystki, reżyserki programów ... Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI