GRU. Sowiecki Superwywiad

GRU. Sowiecki Superwywiad - Pierre de Villemarest | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierre de Villemarest
WYMIAR
5,27 MB
NAZWA PLIKU
GRU. Sowiecki Superwywiad.pdf
ISBN
6755482393295

OPIS

GRU to najtajniejsza ze wszystkich sowieckich służb specjalnych. Autor prezentuje w sposób kompetentny, a zarazem barwny i niezwykle zajmujący historię GRU – sowieckiego wywiadu wojskowego - od samego jego początku do końca lat osiemdziesiątych XX w. Przedstawia nie tylko kulisy prowadzonych na całym świecie operacji GRU, m.in. polowania na technologie, lecz przede wszystkim sposoby działania, całą "kuchnię wywiadowczą", jej rozmach i perfidię, armię szpiegów i agentów, oficerów i dyplomatów, zaprzęgniętych w walkę komunizmu o dominację nad światem. Chociaż książka obejmuje czasy Rosji Sowieckiej i ZSRS, to historia GRU nie kończy się z upadkiem sowieckiego imperium, lecz trwa nadal pod nieco zmienioną nazwą, zachowując wypracowane przez dziesięciolecia cele, metody i środki działania

Cena 33,44 zł. Książka w kategorii Militaria.

Sprawdź! GRU sowiecki superwywiad, Villemarest Pierre, 44,1 zł. GRU najtajniejsza ze wszystkich służb w Związku Sowieckim, nawet w szeregach armii nikt nigdzie i nigdy nie wymienia tej nazwy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI