Urlop w Bieszczadach. Przewodnik turystyczny dla zmotoryzowanych

Urlop w Bieszczadach. Przewodnik turystyczny dla zmotoryzowanych - Stanisław Orłowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Orłowski
WYMIAR
8,74 MB
NAZWA PLIKU
Urlop w Bieszczadach. Przewodnik turystyczny dla zmotoryzowanych.pdf
ISBN
9954146046514

OPIS

Bieszczady można zwiedzać na różne sposoby, samochodem, rowerem, pieszo i konno. Aby dokładnie poznać ich osobliwości, przemierzyć szlaki, obejrzeć zabytki, odkryć wszystkie walory i poczuć ich klimat trzeba poświecić niejeden miesiąc, a na pewno nie jeden pobyt. Tylko pytanie: kto aktualnie może na to sobie pozwolić? Z doświadczenia wiemy, że przybywający turyści mają coraz mniej czasu i chcieliby podczas urlopu lub nawet krótkich weekendowych pobytów poznać najciekawsze miejsca tej pasjonującej krainy. Przewodnik prezentuje 9 tras komunikacyjnych tworzących zamknięte pętle. Umożliwiają one rozpoczęcie wycieczki z dowolnej miejscowości położonej na trasie. Starając się ująć w przewodniku jak największą sieć dostępnych dziś ciągów komunikacyjnych wprowadziliśmy alternatywne fragmenty tras. Czytelnik wg własnego uznania musi dokonać wyboru wariantu. W ten sposób w przewodniku ujęliśmy zdecydowaną większość dróg publicznych dopuszczonych dla ruchu samochodowego.Opisy wycieczek wzbogaciliśmy o bardzo obszerny zestaw map. Każda z 9 tras w sposób poglądowy przedstawiona jest na mapie samochodowej, natomiast szczegółowy przebieg tras pokazano na mapach w skali 1:100'000. Dodatkowo obszary o dużym nagromadzeniu obiektów zostały objęte wycinkami szczegółowych map w skali 1: 35'000 – 60'000.Aktualnie oferujemy już V wydanie, co roku aktualizowanego przewodnika.

Przewodnik turystyczny dla zmotoryzowanych. Autor Szczegóły: Urlop w Bieszczadach - Orłowski Stanisław.

Umożliwiają one rozpoczęcie wycieczki z dowolnej miejscowości położonej na trasie lub dojazd do niej od miejsca zakwaterowania. Starając się ująć w przewodniku jak największą sieć ... Książka Urlop w Bieszczadach Przewodnik turystyczny dla zmotoryzowanych, pochodzi z wydawnictwa Compass.

POWIĄZANE KSIĄŻKI