Pomelo rośnie

Pomelo rośnie - Ramona Badescu | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ramona Badescu
WYMIAR
10,25 MB
NAZWA PLIKU
Pomelo rośnie.pdf
ISBN
8260967247995

OPIS

Pewnego dnia Pomelo zauważa, że dmuchawiec, pod którym mieszka, zrobił się dziwnie mały. Czy to znaczy, że Pomelo urósł? Hurra! Tylko co to właściwie znaczy rosnąć?Czy trzeba najpierw urosnąć w środku, żeby móc urosnąć na zewnątrz? Czy z każdej strony rośnie się tak samo? Czy jak się urośnie, to można robić wszystko? I czy wszystko się wtedy rozumie? Ale czy czegoś też się nie traci? Te i wiele innych pytań zadaje sobie filozofujący słoń Pomelo w książce, która też bardzo urosła!Zabawny i mądry komentarz do życia (nie tylko słoni!) – dla dzieci i dorosłych. Świetne ilustracje Benjamina Chauda, którego znamy między innymi z książek o Bincie, Lalo i Babo.

,,Pomelo rośnie" to fantastyczna książka na każdym poziomie. Zawarto w niej bardzo ważny i trudny przekaz, ale ujęto go w słowach zrozumiałych nawet dla maluszków. "Pomelo rośnie" to wzbogacona niezwykle zabawnymi ilustracjami książeczka, która wyjaśnia, czym jest dorastanie.

Pomelo to nie tylko catering dietetyczny - to system zdrowego odżywiania się przez cały tydzień. Nasze posiłki tworzymy z myślą o wszystkich aktywnych, zabieganych, dbających o siebie ludziach. Zapraszam na mojego bloga http://ankagotuje.plPomelo - jak obrać, jak smakuje, właściwości Pewnego dnia Pomelo zauważa, że dmuchawiec, pod którym mieszka, zrobił się dziwnie mały.

POWIĄZANE KSIĄŻKI