[OUTLET] Zapach perfum

[OUTLET] Zapach perfum - Cristina Caboni | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cristina Caboni
WYMIAR
9,88 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zapach perfum.pdf
ISBN
7767749514423

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Historia o bliznach z przeszłości, które jedynie prawdziwa miłość jest w stanie uleczyć.Elena ma pasję, którą od dzieciństwa przekazywała jej babcia. Zajmuje się wytwarzaniem perfum, otacza się esencją kwiatów, drzew i przypraw a zapachy są językiem, którym się porozumiewa.Kiedy Elena rozstaje się z narzeczonym, z którym od jakiegoś czasu mieszkała i z którym planowała założyć rodzinę, traci poczucie bezpieczeństwa i wiarę w miłość.Nadal ma jednak swoja pasję, która zaprowadza ją do Paryża, stolicy perfum, gdzie zapachy przygotowuje się według starych receptur. Tworzone przez nią esencje w krótkim czasie zyskują powszechne uznanie. Elena potrafi stworzyć zapach, który pozwala odzyskać utraconą miłość, przezwyciężyć nieśmiałość, przywrócić pogodę ducha. Nadal jednak nie może stworzyć aromatu, który pogodziłby ją z jej własną przeszłością i dał siłę do przebaczenia.Istnieje tylko jedna osoba posiadająca klucz do serca Eleny, zdolna przynieść ukojenie. To Cail, który rozumie delikatność kwiatu, wie jak go kochać i jak go chronić..."Przywołuje atmosferę Czekolady, ale można zauważyć też wiele powiazań z Sekretnym językiem kwiatów". Lidia Catalano, La Stampa"Tę książkę czyta się jednym tchem". Giovanni Pacchiano, Corriere della Sera

Wybierz najpiękniejsze, trwałe zapachy. Christian Dior kiedyś powiedział, że „perfumy mówią o kobiecie więcej niż jej charakter pisma" i jest w tym wiele prawdy.

Polecam. Amo Ferragamo zestaw woda perfumowana spray 100ml + balsam do ciała 50ml + miniatura wody perfumowanej 10ml. 206,00 zł 194,00 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI