[OUTLET] Sułtanka Kosem. Księga 2. Czarna Królowa

[OUTLET] Sułtanka Kosem. Księga 2. Czarna Królowa - Demet Altinyeleklioglu | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Demet Altinyeleklioglu
WYMIAR
8,40 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Sułtanka Kosem. Księga 2. Czarna Królowa.pdf
ISBN
3002982744929

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Druga część książki, na podstawie której powstał hitowy serial „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”.Ciąg dalszy losów jednej z najpotężniejszych kobiet w historii Imperium Osmańskiego. ”Sułtanka Kösem. Księga 2. Czarna Królowa” to historia drogi na szczyt kobiety, która jako i żona, matka i babka kolejnych władców Turcji, miała ogromny wpływ na politykę imperium.

Czarna Królowa" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Sułtanka Kösem.

Kategoria ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI