[OUTLET] Sułtanka Kosem. Księga 2. Czarna Królowa

[OUTLET] Sułtanka Kosem. Księga 2. Czarna Królowa - Demet Altinyeleklioglu | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Demet Altinyeleklioglu
WYMIAR
7,17 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Sułtanka Kosem. Księga 2. Czarna Królowa.pdf
ISBN
6962422412320

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Druga część książki, na podstawie której powstał hitowy serial „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”.Ciąg dalszy losów jednej z najpotężniejszych kobiet w historii Imperium Osmańskiego. ”Sułtanka Kösem. Księga 2. Czarna Królowa” to historia drogi na szczyt kobiety, która jako i żona, matka i babka kolejnych władców Turcji, miała ogromny wpływ na politykę imperium.

Zwykła nałożnica z haremu został żoną potężnego sułtana Ahmeda I. Sułtanka Kosem. Tom II.

Księga 2. Czarna Królowa" to historia drogi na szczyt kobiety, która jako i żona, matka i babka kolejnych władców Turcji, miała ogromny wpływ na politykę imperium.

POWIĄZANE KSIĄŻKI