[OUTLET] Śnieżynki

[OUTLET] Śnieżynki - Liliana Fabisińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liliana Fabisińska
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Śnieżynki.pdf
ISBN
3812737620768

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Jedno życie i dwie pary, k+A1tóre uważają, że mają prawo zdecydować o jego losie.Monika od dzieciństwa miała tylko jedno marzenie: dużą, szczęśliwą rodzinę.Daga gra w najlepszej orkiestrze w Polsce. Już w przedszkolu wymarzyła sobie tę pracę i owacje na stojąco, w największych salach koncertowych świata.Dla Moniki miłość to odpowiedzialność, a jej największym autorytetem jest pewien biskup, który - to wcale nie przypadek - nosi to samo nazwisko, co ona.Dla Dagmary życie to fascynująca, zwariowana przygoda. Nie chce się przywiązywać do nikogo oprócz Igora, a jej dom jest tam, gdzie położy teczkę z nutami i okulary.Przypadkowe spotkanie sprawia, że Dagmarę i Monikę zaczyna łączyć głęboka przyjaźń. Znają swoje najskrytsze sekrety, wspierają się w chwilach rozpaczy, o której nie mają pojęcia nawet ich najbliżsi. Pewnego dnia składają sobie obietnicę, która może spleść ich losy silniej niż przyjaźń. Obietnicę, przed którą nie można uciec. I która może sprawić, że obie stracą wszystko, co jest dla nich cenne, a przyjaźń zamieni się w wojnę na śmierć i życie.To książka o przyjaźni, zaufaniu i rodzinnych sekretach. Ale przede wszystkim o tym, że sami nie wiemy, jak byśmy się zachowali w danej sytuacji, a wszystkie "ja na twoim miejscu", można tak naprawdę włożyć między bajki.

Dopasuj kolię do swojego stylu lub zestaw ją z innymi ... Na dole nogawek pojawia się miękki i trwały nadruk ożywiający prostą całość. Przedstawia on białe śnieżynki o różnej wielkości, które dodają ubraniu mnóstwo dziewczęcego uroku wspaniale wpisując się w zimowy klimat.

Lakier Hybrydowy Molly Lac - Women in Paradise - 10ml Energetyczny, mocno neonowy żołty kolor dla pewnych siebie kobiet, które wiedzą czego chcą od... Śnieżynka led na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! ŚNIEŻYNKI ALPINE EFFECT PRISMATIC FLAKES ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI