[OUTLET] Niechętnie o sobie

[OUTLET] Niechętnie o sobie - Stanisław Mikulski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Mikulski
WYMIAR
5,84 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Niechętnie o sobie.pdf
ISBN
8030430295245

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. To historia człowieka, któremu zawsze się udawało, aż udało się za bardzo. Pokazuje pierwszego polskiego celebrytę, chociaż on sam o sobie nigdy by tak nie powiedział...Został Hansem Klossem wbrew sobie i na zawsze, ale ku swojemu zadowoleniu. Czy bowiem w aktorstwie nie liczy się przede wszystkim uznanie publiczności?Cena była ogromna – osamotnienie w tłumie, dramatyczne przeżycia osobiste w czasach największej popularności. I niechęć środowiska aktorskiego, która wybuchła nagle. Podobnie jak jego największa życiowa miłość unosząca się jak dobry duch nad tą historią.Ambasador polskiej kultury za granicą, całowany po rękach, nadal czynny aktor…Ze wszystkich przygód wyszedł zwycięsko, jak większość postaci, które zagrał.A że niechętnie opowiada o sobie?Tym bardziej warto sięgnąć po tę lekturę.

Został Hansem Klossem wbrew sobie i na zawsze, ale ku swojemu zadowoleniu. Czy bowi EBook Niechętnie o sobie - mobi, epub / Stanisław Mikulski , 31,34 zł, To historia człowieka, któremu zawsze się udawało, aż udało się za bardzo.

To historia człowieka, któremu zawsze się udawało, aż udało się za bardzo. Pokazuje pierwszego polskiego celebrytę, chociaż on sam o sobie nigdy by tak nie powiedział...

POWIĄZANE KSIĄŻKI